Новини міста: Вихованці дитячих садочків міста зібрали гуманітарну допомогу для воїнів, які захищають Україну на Сході
Керування дозволамиКерування дозволами

Вихованці дитячих садочків міста зібрали гуманітарну допомогу для воїнів, які захищають Україну на Сході

1.jpg

22 квітня вихованці дитячих садочків та їхні батьки, а також педагогічний колектив зібрали та передали гуманітарний вантаж для воїнів в зоні ООС.  Діти зібрали солодощі, засоби гігієни, консервацію та намалювали малюнки для військових.  Допомогу передадуть військовим наступного тижня. 

Майже від початку війни на Донбасі вінницькі діти збирають допомогу і передають через волонтерів військовим. Особливо перед великими святами вони хочуть нагадати воїнам, що їхню працю цінують, про них пам’ятають, а через свої дитячі малюнки – передати трішечки тепла. 

Вихованці ДНЗ №2 допомогу для військових збирають уже не вперше. Як зазначила завгосп цього закладу Ірина Остапчук,  батьки та вихователі завжди підтримують цю ініціативу. А дітки залюбки малюють малюнки  та передають їх на передову.

«Наші діти з великою любов’ю малювали малюночки, а батьки з великою подякою збирали чай, каву солодощі та інші смаколики, аби порадувати наших захисників. Ми хочемо подякувати нашим воїнам та побажати здоров’я їм та їхнім сім’ям», - сказала музичний керівник ДНЗ №2 Людмила Кізлик

«Наш вихованець Святослав Журавель намалював з батьками малюнок до Великодня – військового з пасхою та крашанками.  Діти намагалися у своїх роботах передати свій настрій воїнам і побажати їм скорішого повернення додому. Діти бажають їм повернутися живими та неушкодженими», – додала вихователь ДНЗ №73 Ірина Зварич. 

Допомогу збирають у складському приміщенні на території муніципальної варти. Як зазначив заступник начальника контролю громадського порядку Муніципальної варти Віталій Жосонар, допомогу наразі збирають, а на наступному тижні відправлять в зону ООС разом з іншими замовленнями військових.