Новини міста: Досвід Вінницької територіальної громади ввійшов до збірника «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці»
Керування дозволамиКерування дозволами

Досвід Вінницької територіальної громади ввійшов до збірника «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці»

IMG_0001.jpgМіністерство культури та інформаційної політики України спільно з проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» провели інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці». Департамент освіти Вінницької міської ради отримав Подяку за участь у конкурсі, а історія співпраці ввійшла до всеукраїнського збірника.  

У Конкурсі брали участь представники громадянського суспільства та влади, що мають спільну практику співпраці, результатом якої стали позитивні зміни в суспільстві. Вінниця представила проєкт «Майстерня шкільних ініціатив», реалізований ГО «Освітній простір 2.0»  спільно з Департаментом освіти

«Проєкт «Майстерня шкільних ініціатив» був підтриманий на конкурсі Інституту громадянського суспільства (ІГС) у 2019 році. В рамках цього проєкту молодь навчали писати та реалізовувати проєкти. У нас дуже активне місто, де відбувається постійна партисипація із молоддю та школярами. Нам приємно, що досвід нашої співпраці  увійшов до збірки «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», – розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.  

Довідка:

Проєкт "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України" реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ), завдяки підтримці, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Мета проєкту - покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності ОГС.