Новини міста: У Вінниці облаштовують освітлення пішохідного переходу на перехресті вул. Янгеля та Ширшова
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці облаштовують освітлення пішохідного переходу на перехресті вул. Янгеля та Ширшова

SV_00598.JPGНезабаром ще один пішохідний перехід у Вінниці стане безпечнішим. Наразі тривають роботи на перехресті вул. Янгеля та Ширшова. Тут триває ремонт асфальтного покриття, вже встановили частину опор і закріпили на них світлофори, пізніше будуть монтувати світлодіодні лампи для підсвітки переходу.

Для підвищення безпеки на пішохідних переходах Вінницької міської територіальної громади постійно виконується низка робіт. Якісне освітлення пішохідних переходів в темну пору доби має ключове значення в цьому питанні. Нещодавно такі роботи були проведені на пішохідному переході на перехресті вулиць Пирогова-Комарова https://cutt.ly/4vDbDsj

Наразі  облаштовують безпечний перехід на перехресті вул. Янгеля та Ширшова. Неподалік знаходиться школа №6 і спортивний комплекс. На існуючому переході було пошкоджене асфальтне покриття, просіли гранітні бордюри. Тому роботи розпочались з асфальтування переходу та тротуарів поруч. Бордюри встановили на потрібну висоту, де необхідно – зробили пониження, щоб зручно було пересуватись людям на візках, велосипедистам та мамам з колясками.

«Наразі встановили дві з чотирьох запланованих нових опор, на них вже перенесли світлофори. Пізніше на ці ж опори буде встановлено світлодіодні лампи для освітлення», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Також тут заплановано встановити дорожні знаки з підсвіткою, нанести пішохідну розмітку.