Новини міста: З початку року уже виконано капітальний ремонт інженерних мереж у 13 будинках
Керування дозволамиКерування дозволами

З початку року уже виконано капітальний ремонт інженерних мереж у 13 будинках

0.PNGУ Вінниці продовжують ремонтувати інженерні мережі у багатоквартирних будинках на умовах  співфінансування  з мешканцями. Нещодавно завершились роботи по вул. Хмельницьке шосе,49,  вул. Рєпіна,18, вул. Д. Нечая,77а, вул. Шмідта,36,  вул. П. Запорожця,20а та вул. Магістратська,80. Загалом з початку цього року уже провели капремонт мереж у 13 багатоповерхівках. 

Ремонт житлового фонду у Вінниці за програмою співфінансування виконується щороку. Одним із найпопулярніших ремонтів, які обирають мешканці на умовах співфінансування, – капремонт інженерних мереж. 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. 

Варто зазначити, що на таких умовах ремонтують у багатоквартирних будинках інженері мережі,  щитові та герметизують міжпанельні стики, ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтів. 

«Цього року у нас в планах відремонтувати інженерні мережі у 17-ти багатоквартирних будинках. Наразі роботи уже виконані у 13, ще в одному, по  вул. Константиновича,11 ведуться роботи», – розповів директор департаменту житлового господарства міської ради Роман Фурман.