Новини міста: Будівлю школи №13 продовжують термомедернізувати – роботи виконано на 44%
Керування дозволамиКерування дозволами

Будівлю школи №13 продовжують термомедернізувати – роботи виконано на 44%

1.jpgУ Вінниці продовжують термореновацію школу №13, що по вулиці Максима Шимка,1. Як тільки дозволили погодні умови будівельники продовжили утеплювати фасад приміщення. Наразі роботи виконано уже на 44%. 

Щороку у Вінниці впроваджуються заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності міських шкіл та дитячих садочків. Роботи з комплексного утеплення закладів освіти продовжилися і цього року. Такі заходи впливають на комфорт для дітей і збалансований мікроклімат, а також економію ресурсів та коштів. Адже практично усі школи та садочки були побудовані у радянські часи, коли про енергозбереження навіть не задумувались.

Школа №13 знаходиться у старій столітній будівлі. Навчальний заклад найперше потребував ремонту даху, адже він протікав і вода потрапляла в навчальні класи. Це псувало як сіни, так і підлогу. Минулого року в жовтні розпочали ремонті роботи на цьому об’єкті. 

Наразі уже утеплили покрівлю та замінили її на металочерепицю. Також повністю замінили віконні блоки в майстерні, утеплили її фасад та цоколь. Зараз будівельники продовжують замінювати вікна на сучасні енергозберігаючі, також виконують вимощення навколо будівлі навчального закладу, ремонтують водостічну систему,  оздоблюють фасад та облаштовують пандус.  

«Загалом роботи уже виконані на 44%. Працюємо за графіком і маємо сподівання, що роботи завершимо до кінця року. Заклад буде повністю оновлений, і ті, хто тут навчається та працює, відчують переваги проведених робіт», - зазначив в.о. директора департаменту капітального будівництва  міської ради Ігор Откидач. 

SV_01180.jpg

SV_01184.jpg

SV_01186.jpg