Новини міста: Вінничани Валентин Комар та Марія Гвоздєва отримали перемогу на Чемпіонаті України з веслувального слалому
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничани Валентин Комар та Марія Гвоздєва отримали перемогу на Чемпіонаті України з веслувального слалому

111.jpgУ місті Богуслав Київської області відбувся Чемпіонат України з веслувального слалому серед молоді до 23 років. У ньому взяли участь представники міської дитячо-юнацької спортивної школи (МДЮСШ) №2.

У категорії С-1Ч (каное одиночне серед чоловіків) перемогу здобув Валентин Комар. Також цей спортсмен разом з Марією Гвоздєвою отримали «золото» у категорії естафета С-1Ч+С-1Ж.

«Валентин Комар вже неодноразово перемагав у змаганнях з веслувального слалому різних рівнів. А для Марії Гвоздєвої – це перша перемога у дорослому заліку. Ці спортсмени чудово володіють технікою веслування і постійно працюють над вдосконаленням. Цілеспрямовані, активні, йдуть до своєї мети», – розповів про спортсменів їхній тренер Сергій Горілчаний.

222.jpg«Ми пишаємося перемогами наших спортсменів, – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський. – Валентин Комар та Марія Гвоздєва чудово показали себе на змаганнях всеукраїнського рівня та привезли до Вінниці «золоті» медалі. Вітаю спортсменів та бажаю подальших перемог та успіхів на міжнародній арені».