Новини міста: У Вінниці оголошено прийом заяв на участь в земельному аукціоні
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці оголошено прийом заяв на участь в земельному аукціоні


01.jpg
27 квітня о 10:00 у приміщення по вул. Келецька,63 (зал засідань) відбудуться земельні торги. На аукціон виставлено вільну земельну ділянку, яка розташована за адресою: Вінницький район, смт. Десна, вул. Гагаріна, площею 0,2250га  (кадастровий номер - 0510100000:01:123:0010), яка пропонується до продажу у власність на земельних торгах. Цільове призначення земельної ділянки:  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Стартова ціна лота встановлена в розмірі - 389 250 грн.  

Виконавець торгів - Державне підприємство «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Для участі в земельному аукціоні необхідно подати заяву виконавцю торгів, а також сплатити гарантійний внесок у розмірі 19 463 грн. і реєстраційний внесок – 1 135 грн.  Процедуру потрібно пройти до 16:00 21 квітня включно. 

Детальна інформація про лот та виконавця торгів розміщена на офіційному веб-сайті Держгеокадастру України за посиланням http://torgy.land.gov.ua/auction/lots/32618

«З метою наповнення бюджету Вінницької міської територіальної громади  департаментом  земельних ресурсів міської  ради проведено  роботу з пошуку вільних земельних ділянок комерційного призначення, які можуть бути передані в оренду (власність) на підставі земельних торгів  у формі аукціону. Нормами Земельного кодексу України визначено,  що продаж земельних ділянок комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах. Земельні торги проводяться у формі аукціону, за результатами проведення якого укладається договір купівлі-продажу (оренди) з учасником (переможцем) земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, в ході проведення торгів», - пояснив директор департаменту земельних ресурсів міської ради Сергій Кушнірчук.