Новини міста: Вінницький досвід управління містом сьогодні вивчає делегація з Миколаєва
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницький досвід управління містом сьогодні вивчає делегація з Миколаєва

SV_00993.jpgСьогодні, 15 квітня, Вінницю з робочим візитом відвідала делегація з Миколаївської міської ради,  щоб ознайомитися з досвідом впровадження кращих муніципальних практик в різних галузях розвитку міста. Гостей цікавили питання надання адмінпослуг, робота «Ситуаційного центру», впровадження електронного квитка та багато інших питань.

З представниками делегації зустрівся заступник міського голови Андрій Очеретний. «Ми відкриті і готові ділись своїм найкращим досвідом. Сьогодні Вінниця є лідером у багатьох рейтингах в Україні. У рейтингу Forbes наше місто на другому місці по індексу привабливості інвестування. Ми найкращі у рейтингу комфортності, який вже шість років поспіль  формується в Україні за результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг" на замовлення Міжнародного Республіканського інституту (IRI), – каже Андрій Очеретний. – Саме з цими миколаївськими колегами ми зустрічаємось вперше, адже у них обрана абсолютно нова рада. Сподіваюсь, що наші практики допоможуть їм покращити ті процеси, які вони хочуть поліпшити».

Представники делегації познайомились з діяльністю Прозорого офісу, Ситуаційного центру, КП «Вінницякартсервіс» тощо.

«Я мав змогу прогулятись містом, і мене вразила чистота на вулицях та засоби регулювання руху, кільцеві розв'язки, адже вони дозволяють зменшити навантаження на дороги і організувати належним чином рух містом, – каже керуючий справами виконавчого комітету Миколаївської міської ради Андрій Волков. – Сьогодні мав можливість побувати у Ситуаційному центрі Вінниці. У нас в Миколаєві діє програма «Безпечне місто», і ми хочемо найближчим часом збільшити кількість камер відеоспостереження по місту та й загалом запровадити у себе таку саму систему повноцінно. Тому було дуже корисно дізнатись як працює ваш Ситуаційний центр».