Новини міста: З початку року провели капітальний ремонт міжпанельних стиків трьох багатоквартирних будинках
Керування дозволамиКерування дозволами

З початку року провели капітальний ремонт міжпанельних стиків трьох багатоквартирних будинках

0.pngУ Вінниці тривають капітальні ремонти в багатоповерхових будинках. З початку цього року уже завершили ремонтувати стики панелей в трьох багатоповерхівках: по вул. Князів Коріатовичів,172, вул. Келецька,77 та В. Порика, 27. Загалом цього року такі роботи заплановано провести у семи багатоквартирних будинках. 

Погана гідроізоляція міжпанельних швів великопанельні будинки – це одна із найосновніших і найбільших проблем. З часом шви пропускають вологу в середину, що призводить до корозії зварювальних елементів панелей. Найбільш оптимальним вирішенням цього питання є ремонт міжпанельних стиків. Тому, такий ремонт є одним із видів капітальних робіт, який увійшов у перелік найбільш затребуваних мешканцями. 

«Як тільки нам дозволи погодні умови, ми відразу приступили до запланованих на цей рік робіт. У зв’язку із пандемією COVID-19 у нас зменшилося фінансування, однак ми продовжуємо ремонті роботи житлового фонду. Роботи проводимо там, де активно долучаються мешканці та у будинках, де найбільше це потрібно», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.