Новини міста: На дорогах Вінниці оновлюють розмітку
Керування дозволамиКерування дозволами

На дорогах Вінниці оновлюють розмітку

1.JPGЗ весняним потеплінням комунальні служби почали наводити лад на дорогах. Наприкінці березня очищали прибордюрну частину доріг міста від бруду, піску та відсіву, які накопились після зими. А з минулого тижня у Вінниці почались роботи з поновлення дорожньої розмітки. Її наносять на пішохідних переходах, роздільних смугах, острівках безпеки тощо.

SV_00492.JPGРоботи стартували з центру міста. Наразі вже частково поновлена розмітка на вулицях Пирогова та Соборній. Наступні вулиці, де проводитимуть роботи – вул. Магістратська, Князів Коріатовичів тощо.

«Загалом цієї весни буде оновлено  250 кілометрів поздовжньої та 27 тисяч м2 поперечної розмітки. Будимо також відновлювати розмітку на велосипедних та велопішохідних смугах, наноситимемо піктограми», – каже виконуючий обов'язки директора  Вінницького КП  «Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» Сергій Чернов.

SV_00494.JPGПоновлення розмітки важливе для підвищення безпеки всіх учасників руху. Адже чим чіткіше виглядає дорожня розмітка, тим краще її бачить водій. Всі роботи з поновлення розмітки будуть намагатися провести у найкоротші терміни, але швидкість залежатиме від погодних умов.