Новини міста: Які ідеї реалізували минулого року в рамках конкурсу «Бюджету шкільних проектів»
Керування дозволамиКерування дозволами

Які ідеї реалізували минулого року в рамках конкурсу «Бюджету шкільних проектів»

1.jpg

Минулого року у Вінниці реалізували вісім проектів-переможців в рамках конкурсу «Бюджет шкільних проектів». На їх втілення з бюджету Вінницької міської територіальної громади було виділено 1,8 млн грн.  Як зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, учні мають величезне бажання змінювати свої школи на краще і активно долучаються до конкурсу.

На міський етап конкурсу в 2020 році було подано 27 учнівських проектів, 8 з яких стали переможцями. Серед малих проектів перемогу вибороли два:  творча студія  «Без обмежень» (школа №26) та «Smart cinema» (школа №36). Вони на реалізацію своїх ідей отримали фінансування до 100 тис. грн.  

Переможців серед великих проектів – шість. Вони отримали фінансування до 300 тис. грн: «Сучасним дітям – сучасна школа» (школа №29), «Музична студія «#accord»» (школа №20), Інтерактивний тир «Захист Вітчизни» (школа 33), Арт-простір «LibraryHub» (школа №12), Майстерня смаку «Food Cult» (школа №23) та Інтеграція молоді в сучасний соціум (Вінницький технічний ліцей). Усі проекти реалізували.  

«У 2020 році конкурс було проведено вдруге, і обсяг фінансування порівняно із 2019 збільшився вдвічі. Бюджет громадської участі зарекомендував себе дієвою платформою для залучення школярів для прийняття важливих рішень щодо розвитку своїх освітніх закладів, створення в них інфраструктури із врахуванням їхньої думки. А також виявився реальною можливістю для учнів реалізовувати свої ідеї з різних питань, що цікавлять саме їх», – додала директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. 

Відзначимо, що цього року цей конкурс також проводиться. Уже відбувся  шкільний етап конкурсу Бюджет шкільних проектів https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7878. На міський етап надійшло 33 проекти школярів, які спочатку розглядатиме експертна комісія, а згодом Координаційна рада з числа учнів та представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій визначатиме переможців. 2.jpg

01.PNG

0.PNG