Новини міста: У Вінниці зменшується кількість хворих на коронавірус, проте важких пацієнтів не меншає
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці зменшується кількість хворих на коронавірус, проте важких пацієнтів не меншає

корона фото.jpgНаразі Вінницька область продовжує залишатись у «помаранчевій» зоні карантину щодо рівня епідемічної небезпеки, більшість сусідніх областей – у «червоній». За останні два тижні кількість хворих на коронавірус на Вінниччині дещо зменшилась. Проте у реанімаціях медичних закладів Вінниці, які займаються лікуванням пацієнтів з COVID-19, кількість важких пацієнтів така ж, як на позаминулому тижні. Тому лікарі звертаються до вінничан з наполегливим проханням дотримуватись протиепідемічних правил.

У Вінниці продовжують хворіти 7737 мешканців громади. Стаціонарно лікуються 393 людини, це – 5 %. Амбулаторно – 7344 вінничан (95 %). За минулий тиждень від ускладнень ковіду померло 47 вінничан. Зріс показник, що вказує на збільшення кількості пацієнтів, які одужали. Останні три тижні також меншає амбулаторних пневмоній.

«На мапі рівнів епідемічної небезпеки в Україні  13 регіонів сьогодні мають червоне забарвлення, у них посилений карантин. Десять регіонів – помаранчевий рівень, серед них і вінницький», – каже директор департаменту охорони здоров'я  міської ради Олександр Шиш.

У Вінниці щотижнева динаміка показує зменшення кількості нових випадків захворювання на ковід. «За останніх сім днів коронавірус виявлено у 926 вінничан, у попередній тиждень – у 1153, три тижні тому – ковід діагностовано  у 1416 осіб. Також дещо стабілізувався показник смертності – за останній тиждень 47 летальних випадків, у попередній  тиждень – 52», – зазначив Олександр Шиш.

Завантаженість ліжкового фонду пацієнтами з підтвердженим ковідом у міських закладах складає 44 %, з підозрами і ковідом – 64 %. Кількість пацієнтів, які госпіталізуються, зменшилась, але реанімації залишаються заповненими. Тобто кількість важких пацієнтів не зменшується.

Під контролем сімейних лікарів перебуває 5761 людина. З них 856 – члени сімей і контактні громадяни, 4738 – з встановленим ковідом (легкий або безсимптомний перебіг) та 167 – з підозрою на коронавірус.