Новини міста: Вінничанка Анастасія Попроцька виборола «срібло» на Міжнародному конкурсі «Квітуча Україна»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничанка Анастасія Попроцька виборола «срібло» на Міжнародному конкурсі «Квітуча Україна»

Попроцька.jpgНещодавно у онлайн-форматі відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітуча Україна». У ньому взяли участь й вінничани. Учениця Вінницької дитячої школи мистецтв Анастасія Попроцька посіла друге місце у номінації «Образотворче мистецтво». Художній керівник дівчинки – Світлана Окуленко.

Анастасія Попроцька вже неодноразово ставала переможницею конкурсів з образотворчого мистецтва. У цьому році це вже друге досягнення дівчинки на міжнародному рівні. Так, раніше Анастасія стала лауреатом I премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Яскраві таланти зими». 

«Анастасія Попроцька навчається у третьому класі Вінницької дитячої школи мистецтв. Це дуже талановита, наполеглива та талановита учениця. Дівчинка мріє стати художницею. Її твори оригінальні. Анастасія працює в різних техніках: акваркль, гуаш, пастель тощо», – розповідає викладачка Анастасії Світлана Окуленко.

«Вінницькі діти – талановиті, і дуже добре, що зараз, під час пандемії проводяться конкурси у форматі онлайн, щоб юні художники, музиканти, вокалісти могли демонструвати свої таланти та вміння, – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук. – Вітаю Анастасію Попроцьку та її викладачку Світлану Окуленко з чудовими результатами на міжнародному конкурсі».