Новини міста: У Вінниці затвердили план реалізації Туристичної стратегії – 2030
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці затвердили план реалізації Туристичної стратегії – 2030

1.JPGДев’ятого квітня відбулося друге засідання Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року. Під час зібрання обговорювався план реалізації Стратегії та питання взаємодії між структурними підрозділами міської ради під час його виконання.

Нагадаємо, що у вересні минулого року була затверджена Стратегія розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року, розроблена за підтримки канадського проєкту ПРОМІС. З метою ефективного виконання завдань Стратегії та координації дій виконавців у грудні 2020-го був затверджений персональний склад Комітету з управління впровадженням цього галузевого документа. До складу комітету входять керівники виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств, чиї повноваження і функції пов’язані з реалізацією туристичної стратегії. Також його учасниками є представники освіти, Вінницької ОДА та громадськості, які напряму чи опосередковано пов’язані з туристичною галуззю Вінниці та роблять внесок у розвиток міста загалом. 

«Реалізація цієї Стратегії передбачає виконання одночасно багатьох завдань різними департаментами, відділами та підприємствами Вінницької міської ради за участі представників громадських організацій і бізнесу, що ставить перед громадою питання раціонального управління цим доволі складним процесом, – зазначив заступник міського голови Андрій Очеретний. – Хочу наголосити, що пріоритет за реалізацією стратегічних напрямків у сферах культури та туризму залишається на порядку денному міської ради і особисто міського голови попри виклики пандемії, свідченням чого є серед іншого оновлення літературно-меморіального музею М. Коцюбинського і старт втілення амбітних інфраструктурних проєктів: Туристичного хабу та інноваційно-технологічного парку «Кристал». Не менш вагому роль у розвитку туризму має відіграти реконструкція вінницького аеропорту – і все, що залежить від міста, робиться для досягнення наміченої цілі».

План реалізації Стратегії, який обговорювали на засіданні, враховує поетапність виконання її завдань, а також містить картки проєктів місцевого розвитку, частину з яких планується подавати на різноманітні програми грантів або ж формувати з них інвестиційні пропозиції. Перші проміжні підсумки виконання Стратегії підбиватимуть після закінчення трирічного періоду, після чого будуть враховані пропозиції змін і коректив з огляду на стан розвитку галузі та економіки в цілому.