Новини міста: У Вінницьких багатоповерхівках продовжують оновлювати ліфти
Керування дозволамиКерування дозволами

 У Вінницьких багатоповерхівках продовжують оновлювати ліфти

30.jpegУ Вінниці активно продовжують оновлювати ліфти. З початку цього року уже розпочали ремонт ліфтів у будинку по вул. Москаленка,65. Ремонтують підйомники у першому, другому та третьому під’їздах.  

В ліфти, які оновлюють, встановлюють спеціальні пристрої, через які мешканці багатоповерхівок у випадку зупинки підйомника зможуть зв'язатися з черговим диспетчером навіть за відсутності електроенергії в будинку.

Відзначимо, що капітальний ремонт ліфтів у місті проводиться на умовах співфінансування з мешканцями та за рахунок коштів міського бюджету. Зазвичай його виконують у будинках, де створено ОСББ, як перший капітальний ремонт одного конструктивного елементу. 

«У нас в планах на 2021 рік капітально відремонтувати вісім ліфтів. На сьогодні виконано капітальний ремонт уже чотирьох підйомників. Наразі у нас ще три ліфта в роботі. Хочу зазначити, що ми оновлюємо механізми, які відпрацювали повний термін експлуатації, а це 25 років, і потребують капітального, а не поточного, ремонту», - каже директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.