Новини міста: У Вінниці з 3 квітня змінюються карантинні обмеження
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці з 3 квітня змінюються карантинні обмеження

корона.jpg2 квітня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відкоригувала перелік карантинних обмежень, що запроваджені на території Вінницької міської територіальної громади.

Зокрема, з 3-го квітня втрачає чинність протокол міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 8 від 12.03.2021 року https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7848 .

Разом з тим, на вимогу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відзавтра заборонено:

- Проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів.

- На території громади не можна проводити культурні масові заходи, приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури.

- Заборонено приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

- Не дозволяється робота культових споруд та приміщень  для молитовних потреб, які не можуть забезпечити вимогу щодо обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 м2 приміщення.

- Дозволено проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких забезпечується дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Обмежувальні заходи запроваджуються також для вінницьких перукарень та салонів краси. З п'ятого квітня ці заклади можуть надавати послуги відвідувачам виключно за попереднім записом.

Протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

протокол стор  1.JPG

протокол стор 2.JPG