Новини міста: Вінницьких айтішників запрошують на безкоштовний Хакатон «1UP StartUp»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницьких айтішників запрошують на безкоштовний Хакатон «1UP StartUp»

1 (2).png17 квітня у Хабі «Місто Змістів» відбуватиметься  Хакатон «1UP StartUp». До участі запрошують команди, до складу яких входить не більше трьох людей. Вони шість годин працюватимуть над ідеями IT-стартапів. Співорганізаторами заходу є Фонд громади «Подільська громада», PBS consulting,  Exadel Ukraine. 

Хакатон «1UP StartUp» стартує о 10:00. Команди матимуть підтримку менторів з ІТ-компаній Exadel Ukraine, TapOK, Steel Kiwi, SkySoft.tech, вінницької IT-спільноти. Учасникам допоможуть формулювати ідеї та прототип продукту. А також під час заходу працюватимуть над дослідженням ринку та конкурентів, описом бізнес-моделі та створенням презентації стартапу.

«Участь можуть брати команди з проектами, розрахованими на глобальні ринки. Команда хакатону допоможе структурувати проекти. Ми надамо експертизу та нетворкінг.  В подальшому плануємо двомісячний курс для команд, які захочуть іти далі», - розповіла голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова. 

Участь у заході безкоштовна, кількість місць обмежена, тому обов’язково потрібно зареєструватись за посиланням https://cutt.ly/DcfSpyD  . Перевага надаватиметься учасникам, які мають ідеї за такими напрямками: телемедицина, дистанційне навчання, психологічна допомога в умовах самоізоляції, урбаністика, екологія.

Якщо є питання пишіть на пошту 1upcommunity.vin@gmail.com
 .