Новини міста: Підприємці, які в січні 2021 не працювали під час карантину, можуть бути звільненими від сплати земельного сервітуту на цей період
Керування дозволамиКерування дозволами

Підприємці, які в січні 2021 не працювали під час карантину, можуть бути звільненими від сплати земельного сервітуту на цей період

DJI_0047.jpgВінницькі підприємці, які не здійснювали свою діяльність та не використовували земельні ділянки  в період карантинних заходів в січні 2021 року, можуть  бути звільненими від виконання зобов'язання щодо нарахування та сплати плати за договорами про встановлення земельного сервітуту. Таке рішення прийняли депутати міської ради під час чергової сесії 26 лютого. Щоб оформити таку пільгу, представникам бізнесу потрібно звернутись до міської ради із відповідним пакетом документів.

Торік криза, викликана пандемією коронавірусу, зачепила усі сектори економіки без винятку.  Тому в місті було розроблено низку заходів, спрямованих на підтримку вінничан, які були об'єднані в антикризовій програмі підтримки громади «Вінничани важливі».

Однією зі складових антикризової програми є підтримка вінницьких підприємців. Зокрема, серед антикризових заходів для бізнесу – звільнення від виконання зобов'язання щодо нарахування та сплати плати за договорами про встановлення земельного сервітуту.

Минулого року підприємців, яким була заборонена діяльність на період установленого карантину за період березня-квітня 2020-го року, було звільнено від нарахування та сплати за договорами про встановлення земельного сервітуту по 84 договорами.

Дія антикризової програми підтримки громади продовжилась і на 2021 рік. На черговій сесії 26 лютого депутати міської ради підтримали рішення щодо звільнення від нарахування та сплати плати за земельний сервітут підприємців, які не використовували земельні ділянки в період карантинних заходів в січні 2021 року.

Перелік документів для звільнення від зобов'язання щодо нарахування та сплати плати за договором про встановлення земельного сервітуту:

- заява Заява.docxЗаява.docx користувача земельної ділянки до Вінницької міської ради про невикористання об'єкту договору протягом січня 2021 року, згідно з додатком 1 до даного рішення, з наданням наступних документів:

-  правовстановлюючий документ на майно;

- фотографії існуючого стану земельної ділянки (в т.ч. з розміщеним на ній майном);

- документи (інші докази), що підтверджують не використання земельної ділянки в період карантинних заходів в січні 2021 року;

- будь-яких інших доказів, що підтверджують факт не використання майна протягом січня 2021 року (за наявності).

Телефон для довідок і консультацій: 53-12-07

Для звільнення від зобов'язання щодо нарахування та сплати плати за договором про встановлення земельного сервітуту підприємці можуть обрати зручний для них спосіб:

  • звернутися до Прозорого офісу,
  • надіслати документи поштою на адресу м. Вінниця вул. Соборна, 59
  • онлайн через «Персональний кабінеті» https://cutt.ly/cyD0O8I на сайті Вінницької міської ради, де з'явилась відповідна опція.

Звернення із наданим пакетом документів розглядатимуться Тимчасовою комісією, створеною виконком міської ради.

Для підприємців, які мають право на звільнення від зобов'язання щодо нарахування та сплати плати за договором про встановлення земельного сервітуту, але вже сплатили за січень 2021 р., - ці кошти зарахуються на оплату наступного періоду.