Новини міста: Дмитро Разумков: «Вінниця має унікальні речі, і цим досвідом потрібно ділитися»
Керування дозволамиКерування дозволами

Дмитро Разумков: «Вінниця має унікальні речі, і цим досвідом потрібно ділитися»

1.JPG

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков ознайомився із роботою Ситуаційного центру Вінницької міської ради та відділу оперативного реагування «Цілодобова варта». Про ефективність системи комплексного підходу до моніторингу ситуації в місті розповів міський голова Сергій Моргунов. 

З особливостями роботи Ситуаційного центру Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова ознайомив  начальник Муніципальної варти Віталій Чигур. 

Ситуаційний центр, який розміщується у будівлі Вінницької міської ради, працює у місті з жовтня 2017 року. А у 2018 році Вінницький Ситуаційний центр визнано кращою практикою у Всеукраїнському конкурсі Мінрегіону у номінації -  «Формування безпечного життєвого середовища».  

«Ми проводимо цілодобовий моніторинг міста Вінниці для стабільної життєдіяльності та безпеки наших громадян. Цілодобово у Ситуаційному центрі чергують працівник Муніципальної варти, патрульної поліції і представник ДСНС. Камери встановлені по всій території міста, а також у школах міста. Є також камери зі штучним інтелектом, які ідентифікують параметри автомобіля», - розповів начальник Муніципальної варти Віталій Чигур. 

Міський голова Сергій Моргунов також зауважив, що у Вінниці працівники Муніципальної варти здійснюють охорону шкіл. Це спеціальна міська програма для підтримки учасників АТО/ООС.  

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков зауважив, що подібні центри є у інших містах України. Однак у Вінниці він унікальний. 

«Схожі системи є у інших містах, але, щоб була об’єднана поліція, рятувальники і Муніципальна варта - в такому форматі я не бачив. Ми розуміємо, що не всі міста можуть собі дозволити це з економічної точки зору. Ми будемо працювати, щоб це було у кожному великому місті», - додав політик. 

Також Дмитро Разумков зазначив, що Вінницю відвідує не вперше, але вперше як  спікер парламенту: «Я був тут багато разів. Приємно дивитися, коли відбуваються зміни і ці зміни у позитивному напрямку. Бажаю успіхів та досягнень, щоб кожного разу у вас було чим новим похизуватися і продемонструвати. Змінюється область та місто на краще, і я сподіваюся: в подальшому буде так само. Є речі, які ми можемо побачити у інших містах, а є унікальні речі - і цим досвідом потрібно ділитися. Ми повинні обмінюватися досвідом, знаннями та допомагати один одному рухатися вперед. Я сподіваюся: у нас це буде виходити».