Новини міста: У Вінниці відбудеться тренінг для молоді з інвалідністю «Активне працевлаштування»
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці відбудеться тренінг для молоді з інвалідністю «Активне працевлаштування»

photo.jpgІнвалідність не позбавляє громадян України права на працю. Люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту та гідних умов життя. Просвітницький захід з елементами тренінгу на тему: «Активне працевлаштування» проводитиме  департамент соціальної політики Вінницької міської ради у співпраці з Вінницьким міжрегіональним центром професійної реабілітації «Поділля» та Вінницьким міським центром зайнятості для молоді з інвалідністю віком від 18 до 35 років . Захід відбудеться в актовій залі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці за адресою: вул. Соборна, 50. Про час його проведення буде повідомлено пізніше. Реєстрація учасників триватиме до 17.00 1 березня.

Під час проведення заходу його учасники матимуть можливість ознайомитись із послугами професійної освіти, соціально-психологічної реабілітації та працевлаштування осіб з інвалідністю, які надає Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації «Поділля». У форматі «Живої бібліотеки» перед присутніми виступлять випускники зазначеного закладу зі своїми історіями успіху. Крім того, учасники заходу матимуть можливість безкоштовно пройти професійну діагностику, а також взяти участь у  майстер-класі з питань написання резюме.

До участі у заході запрошуємо молодь з обмеженими фізичними можливостями віком до 35 років. Для реєстрації та підтвердження участі необхідно обов'язково зателефонувати за ном. тел.: 50-86-89, або: 097 083 59 98,  контактна особа: Павлюк Оксана Володимирівна. Заявки приймаємо до 1 березня  2021 року. Увага! У зв'язку з протиепідемічними та карантинними заходами, кількість учасників обмежена!

Організатори сподіваються, що проведення заходу сприятиме працевлаштуванню осіб з обмеженими можливостями, адже люди з інвалідністю можуть бути ефективними працівниками, як і всі інші, і це дасть людині не лише заробіток, а й інші блага: такі як спілкування, можливість самореалізації та кар'єри.