Новини міста: У Вінниці завершується марафон «Подільська коляда» – виступи фольклорних колективів можна побачити у фейсбуці
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці завершується марафон «Подільська коляда» – виступи фольклорних колективів можна побачити у фейсбуці

марафон 1.JPGОнлайн марафон «Подільська коляда» розпочався на культурному порталі Вінниці VinCulture Code   https://cutt.ly/djWYXdp  7 січня на Різдво Христове та триває до 14 січня включно. У ньому взяли участь колективи з приєднаних громад. Тепер ці виступи можуть подивитись онлайн всі бажаючі.

Основний месендж проєкту: саме люди є носіями народних традицій, вони серед нас – в кожному куточку великої вінницької громади. Створення проєкту є дуже символічним, адже в ньому беруть участь творчі колективи новоприєднаних громад: Вінницькі Хутори, Гавришівка, Стадниця, Великі та Малі Крушлинці, Писарівка та Щітки. Всі вони виявили бажання взяти участь у мистецькому марафоні та одразу розпочали приготування до зйомок.

Серед учасників марафону – Народний аматорський ансамбль «З роси й води» з с. Вінницькі Хутори, Народний аматорський ансамбль української пісні "Водограй"  з с. Гавришівка, керівник Олег Козяр Жіночий та чоловічий вокальні колективи з с.Великі Крушлинці об'єдналися в гурт щедрувальників під керівництвом Леоніда Луцишина.

Також до марафону долучились Жіночий фольклорний ансамбль з с. Малі Крушлинці, керівник Віталій Яворський, гурт колядників з с. Стадниця, керівник Михайло Шлапак, гурт колядників з с. Щітки, керівник Сергій Мороз. А також колективи, які завжди радують вінничан у різдвяні свята, – дитячий зразковий фольклорним гурт "Викрутаси" Вороновицького селищного будинку культури, керівник Інна Нікітенко, та ансамбль весільних музик "Заграй" Сосонського сільського будинку культури, керівник Ігор Бабенко.