Новини міста: Вінничан запрошують взяти участь у визначенні гуртків, які працюватимуть в новому дитячому клубі за місцем проживання
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують взяти участь у визначенні гуртків, які працюватимуть в новому дитячому клубі за місцем проживання

вінсмартцентр.jpegНа початку весни у Вінниці планується відкрити ще одну філію Центру VinSmart, який займається організацією роботи дитячих клубів за місцем проживання. Вона буде розташована за адресою вул. А. Янгеля,65. Цей заклад буде спеціалізуватися на гуртковій роботі для дітей віком від 3 до 6 років. Наразі триває опитування вінничан щодо того, які напрямки гурткової роботи варто здійснювати у цьому центрі.

У місті діє більше десяти філій Центру підліткових клубів за місцем проживання. Вони розташовані у різних куточках міста, щоб вінничанам не потрібно було далеко їздити на заняття. Такі заклади є на Старому місті, Вишеньці, у Центрі міста, Тяжилові на Київській тощо.

Адміністрація Центру VinSmart орієнтується на актуальність напрямків гурткової роботи, тому перед відкриттям нової філії по вул. Янгеля,65 проводиться опитування щодо того, які саме гуртки хочуть бачить батьки та їхні діти у цьому закладі.

Взяти участь у виборі напрямків роботи вінничани можуть на сторінці VinSmart Центру у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/181315132346135/permalink/1060843207726652/

Тут можна обрати один або кілька напрямків, серед яких «Lego club», «Англійська мова», «Творчість», «Дошколярик», «Ранній розвиток». Також можна запропонувати свій варіант.