Новини міста: Вінниця є лідером за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках Проєкту ПРОМІС
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінниця є лідером за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках Проєкту ПРОМІС

1.jpg


16 грудня  відбулось у засідання Спостережної ради Проєкту ПРОМІС (Партнерство для розвитку міст), який фінансується Федерацією канадських муніципалітетів та спрямований на сприяння місцевому економічному розвитку українських міст, розвитку громадянського суспільства. 

Участь у засіданні Спостережної ради взяли Бев Еслінгер – депутат міської ради міста Едмонтон (Канада), Олександр Слобожан – директор Асоціації міст України, Олександр Кучеренко – керівник проекту ПРОМІС в Україні, Ешлі Малруні – голова відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні, представники міст-партнерів проекту. Вінницю на засіданні Спостережної ради представляли заступник міського голови Андрій Очеретний та директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов. 

На засіданні було розглянуто та обговорено піврічний звіт з впровадження проєкту. Відмічено, що  Вінниця є лідером за кількістю ініціатив, що впроваджуються в рамках проєкту. Серед останніх – розробка важливих програмних документів, зокрема:
- Стратегія розвитку туризму міста Вінниці до 2030 року; 
- Програма розвитку соціального підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2020-2022 роки;
- Програма сприяння залучення інвестицій у Вінницьку міську територіальну громаду на 2021-2023 роки;
- Програма розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької міської територіальної громади на 2021-2023 роки;
Заступник міського голови Андрій Очеретний поінформував присутніх про хід виконання Антикризової програми підтримки громади «Вінничани важливі» та плани з підтримки бізнесу на 2021 рік.
2.jpg
3.jpg

4.jpg