Новини міста: Департамент соціальної політики міської ради через інтернет консультує вінничан та надає п’ять послуг
Керування дозволамиКерування дозволами

Департамент соціальної політики міської ради через інтернет консультує вінничан та надає п’ять послуг

9.PNGСтруктурні підрозділи міської ради дедалі частіше впроваджують у свою роботу онлайн-сервіси для підвищення якості надання послуг вінничанам. Серед них і департамент соціальної політики міської ради, який в онлайн перевів надання вже п’яти послуг. Також працівники цього департаменту активізували онлайн-консультування з різних питань, що пов’язанні  з наданням субсидій та адресних допомог. 

Наразі вінничани можуть отримати онлайн такі послуги, які впровадив департамент соціальної політики:  

- довідку про розмір виплати адресної державної соціальної допомоги, 

- довідку про перебування (не перебування) на обліку як одержувач адресних державних допомог, 

- довідку про перебування(не перебування) на обліку як одержувач субсидії, 

- довідку про перебування(не перебування) на обліку в ЄДАРП, 

- взяття на облік на надання соціальних послуг Територіальним центром. 

Також протягом цього року працівники департаменту соціальної політики міської ради консультували вінничан онлайн з питань надання субсидії та інших адресних допомог. З травня по вересень вони надали  майже сотню консультацій. Онлайн-чат із соціальних питань знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/OhW0paQ 

Також, для підвищення якості обслуговування вінничан, з першого червня цього року вінничани можуть отримати всі необхідні соціальні послуги в оновленому Прозорому офісі на Замості. 

«Понад 82 тисяч наших громадян, які проживають на території Замостя та Старого міста можуть отримати 82 якісні послуги соціального спрямування в одному приміщенні. Надають ці послуги 69 працівників управління соціального захисту населення. Зазначу, що із загальної кількості соціальних послуг - п’ять  можна отримати й через  електронні сервіси», – каже директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова.