Новини міста: По вулиці Пирогова з запланованих 180 світильників вже замінено на сучасні діодні 150 штук
Керування дозволамиКерування дозволами

По вулиці Пирогова з запланованих 180 світильників вже замінено на сучасні діодні 150 штук

Пирогова.jpgУ Вінниці продовжується заміна світильників на світлодіодні, що дозволить зменшити споживання електроенергії. Наразі такі роботи проводяться по вулиці Пирогова. Загалом тут заплановано замінити 180 ламп. Наразі роботи виконано на 80 %.

Вінниця спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) реалізує масштабний проект з модернізації вуличного освітлення. Загалом проектом передбачається встановлення ЛЕД-світильники на трьох магістральних вулицях: Соборній, Пирогова та Келецькій. Планується, що після запуску нової системи освітлення центральних магістралей місто буде економити близько 2 млн грн на рік.

Наразі роботи вже виконані по вулиці Соборній https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7298. Потім почали монтувати нові світильники на світлодіодні по вулиці Пирогова. Тут загалом їх планують замінити 180 штук. Загальна протяжність ділянки – близько 2 км: від Соборної до кінцевої зупинки «Електромережа». Наразі замінено 150 світильників.

Минулого року було замінено освітлення на вулиці Пирогова від малого містка до Гніванського шосе у рамках комплексної реконструкції. Таким чином, буде з'єднано ділянки, які вже підсвічуються за сучасними стандартами.

Довідка

Якісне вуличне освітлення дозволяє почуватися більш упевнено і водіям, і пішоходам. LED-ліхтарі добре розсіюють світло, не засліплюють, забезпечують гарну видимість. Також вони надійніші за традиційні світильники та більш економні.