Новини міста: Вінничан запрошують долучитись до обговорення проєкту Стратегії розвитку «Вінниця 3.0»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують долучитись до обговорення проєкту Стратегії розвитку «Вінниця 3.0» 

Снимок2.JPGВінницька міська рада спільно з представниками бізнесу, громадянського суспільства, жителями Вінницької територіальної громади завершила  розробку проєкту Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року (Стратегії 3.0).

Наразі розпочалось обговорення проєкту із вінничанами. Висловити свої думки та пропозиції можуть усі охочі до 7 грудня 2020 року  включно.  Надсилати свої ідеї та пропозиції до запропонованого проєкту, із зазначенням контактних даних можна на електронну адресу vmotg2030@vmr.gov.ua».

«Розраховуємо на зауваження, коментарі та пропозиції активних вінничан. Вони дозволять  доповнити або розширити вже сформовані пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні проєктні ідеї  та заходи  щодо реалізації Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року», – зазначив директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

За результатами опрацювання надісланих пропозицій робоча група з розробки Стратегії прийматиме рішення щодо включення їх до фінальної версії документу. Остаточну редакцію Стратегії планується сформувати та оприлюднити до кінця грудня 2020 року.

Текст документу можна переглянути тут  Проект Стратегії Вінниця 3.0.pdfПроект Стратегії Вінниця 3.0.pdf

Форма для подачі пропозицій Форма збору пропозицій.docxФорма збору пропозицій.docx