Новини міста: У Вінниці розробили перший в Україні міський стандарт гостинності
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці розробили перший в Україні міський стандарт гостинності

000.jpg

Вінницький стандарт гостинності представить спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич.

24 листопада о 12:00 відбудеться Meet-up гостинності для підбиття підсумків проєкту «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці», який покликаний надати інструменти росту малого та середнього підприємництва Вінниці у сферах туризму та гостинності за рахунок удосконалення сервісу, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Однією з ключових складових проєкту стала розробка Вінницького стандарту гостинності, який сприятиме встановленню високого рівня обслуговування та сервісу в готельно-ресторанній сфері Вінниці з акцентом на особливій якості локального продукту.

У зв'язку із карантинними обмеженнями презентація першого в Україні міського стандарту гостинності триватиме у форматі онлайн. Трансляція відбудеться 24 листопада о 12:00 у Facebook на сторінці Вінницького стандарту гостинності https://www.facebook.com/104837281238376 .

Над розробкою Вінницького стандарту гостинності працювали власники (-ці) та топ-менеджери (-ки) закладів розміщення та харчування, а також маркетологи (-ні). Роботу координувала експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич, яка і презентує стандарт.

Проєкт «Вінницький стандарт гостинності: програма посилення конкурентоспроможності туристичної індустрії Вінниці» реалізується за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (Проект ПРОМІС) та підтримки Вінницької міської ради. Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.