Новини міста: Минулого тижня у Вінниці зафіксовано антирекорд по кількості захворілих за добу: 14 листопада - 134 випадки
Керування дозволамиКерування дозволами

Минулого тижня у Вінниці зафіксовано антирекорд по кількості захворілих за добу: 14 листопада - 134 випадки

корона фото.jpgУ Вінниці продовжують хворіти 2035 пацієнтів. Більшає вінничан, які одужали, і наразі їх 67 %. Вінницькі лікарі звертаються до мешканців з проханням дотримуватись усіх  протиепідемічних заходів, щоб вберегти своє здоров'я, а в деяких випадках і життя - власне і своїх близьких та рідних.

Вінницька область знаходиться на 19 місці по Україні за кількістю підтверджених випадків ковіду – з початку пандемії в регіоні зафіксовано 13844 випадки інфікування. Жінки хворіють частіше, ніж чоловіки – 60 % проти 40 %. За віковою групою найбільше хворіють люди 50-69 років. 

«На ранок неділі, 15 листопада, у Вінниці з початку епідемії лабораторно підтверджено 6487 випадків ковіду. Одужало 4358 пацієнтів (67,2 %). Продовжують хворіти 2035 вінничан. 1918 інфікованих, або 94 %, лікуються амбулаторно. 117 вінничан з підтвердженим ковідом лікуються стаціонарно. Крім того, в МКЛ №1 та МКЛ №3 на стаціонарному лікуванні  перебуває 104 особи з підозрою на ковід та 62 пацієнти з ймовірним ковідом», – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш. 

Але він додає, що 14 листопада був зафіксований антирекорд по кількості захворілих за добу  - 134 випадки.

Показник летальності у Вінниці становить 1,4 %.  «Це один з найнижчих показників в Україні. В значній мірі такий результат ми маємо за рахунок адекватної роботи медичної галузі і підтримка міської ради. Оскільки велику роль відіграє  високий рівень забезпеченості лікарськими засобами ковідних стаціонарів, що на 80% здійснюється за рахунок коштів міського бюджету", – зазначив Олександр Шиш.

Також директор департаменту охорони здоров'я розповів, що триває активна робота по контролю стану пацієнтів, відсоток тих, хто одужав, росте і зараз становить 67,2 %, коли по Україні він складає 45,1 %.