Новини міста: У будівлі Палацу дітей та юнацтва ремонтують дах
Керування дозволамиКерування дозволами

У будівлі Палацу дітей та юнацтва ремонтують дах

1.jpgВ цьому році в місті розпочалась термомодернізація будівлі Вінницького палацу дітей та юнацтва. Перший етап – реконструкція даху з утепленням. Її розпочали наприкінці  літа, і наразі роботи виконані на 60 відсотків.

Приміщення Палацу дітей та юнацтва, що по Хмельницькому шосе, було збудоване пів століття тому. Як і переважна більшість подібних споруд, вона має досить високий рівень тепловтрат. Тому в бюджеті міста на 2020 рік було передбачене фінансування на початок термомодернізації будівлі.

3.jpgЯк розповіли у департаменті капітального будівництва міської ради, на даний момент будівельники виконують реконструкцію покрівлю над спортзалом і актовим залом. Також оновлюють купол астрономічної обсерваторії.

«Пізніше плануємо замінити вікна та двері на сучасні енергозберігаючі та утеплити фасад. Результатом проведення термомодернізації будівлі Палацу дітей та юнацтва стане зменшення тепловтрат приблизно у півтора рази», - розповів директор департаменту капітального будівництва міської ради Ігор Кравець.

5.jpgТакож у рамках робіт заплановано відремонтувати центральний вхід та облаштувати пандус.