Новини міста: Директор МКЛ №1 повідомив, що ковідні стаціонари цієї лікарні за добу приймають та виписують до 50 пацієнтів
Керування дозволамиКерування дозволами

Директор МКЛ №1 повідомив, що ковідні стаціонари цієї лікарні за добу приймають та виписують до 50 пацієнтів

7.jpgСитуація із захворюваністю на COVID-19 у місті залишається напружена. Щодня лише Вінницька міська клінічна лікарня №1 приймає до пів сотні пацієнтів, стільки ж людей виписують. Про це повідомив директор МКЛ №1 Костянтин Ліваковський  та закликав вінничан дотримуватися усіх протиепідемічних заходів, берегти себе і своїх рідних. 


«Ситуація з захворюваністю на COVID-19 стрімко погіршується. Потреба в госпіталізації для мешканців Вінниці збільшується. На сьогоднішній день весь ліжковий фонд лікарні перепрофільований в інфекційні ліжка для лікування COVID-19. Загальна кількість ліжок – 285, і усі вони пристосовані до лікування ковідних пацієнтів. Наша лікарня працює в напруженому режимі. За добу у нас виписується і поступає 40-50 чоловік, така сама кількість доставляється бригадами швидкої медичної допомоги. Весь персонал працює на межі своїх людських можливостей. Та ми будемо робити все для того, аби зберегти ваше здоров’я. А вас в свою чергу закликаємо берегти себе і своїх близьких», - звернувся до вінничан директор КНП МКЛ №1 Костянтин Ліваковський.