Новини міста: За два дні КП «Вінницяміськтеплоенерго» подало тепло до понад 700 будинків
Керування дозволамиКерування дозволами

За два дні КП «Вінницяміськтеплоенерго» подало тепло до понад 700 будинків

7.JPG

19 жовтня у Вінниці стартував опалювальний сезон. За перші два дні КП  «Вінницяміськтеплоенерго» подало тепло у більш ніж 700 будинки.  Загалом підприємство обслуговує 1223 багатоквартирні будинки. Наразі запуск теплоносія триває. 

Згідно з діючими нормативами, період запуску тепла із налагодженням температурного режиму не повинен перевищувати двох тижнів. У Вінниці вже кілька років поспіль процес включення опалення налагоджується  протягом 10 днів. І за прогнозами тепловиків цей рік не буде виключенням.

«Подача теплоносія на будинки відбувається поступово.  Варто зазначити, що під час запуску опалення йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви. Наразі таких ситуацій немає, але ми закликаємо вінничан у випадку, якщо ви помітили аварію на тепломережі, просимо негайно повідомляти в диспетчерську нашого підприємства, яка працює цілодобово, за тел.: 43-34-95 або на Цілодобову варту за номером 15-60», - зазначила начальниця відділу роботи зі ЗМІ та громадськістю КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Сніжана Корчака.

Відзначимо, що для закладів соціальної сфери опалювальний сезон розпочався раніше – з п’ятого жовтня. Наразі тепло подали до  88 закладів соціальної сфери, це роблять відповідно до заявок керівників.