Новини міста: Вінниця отримала перемогу у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році»
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінниця отримала перемогу у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році»

1.jpg


Вінниця знову виборола перемогу в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», який щорічно проводить Міністерство регіонального розвитку за підтримки Ради Європи. Лідером став проект «Партисипація молоді для вирішення екологічних проблем», який розробили і подали на конкурс  працівники департаменту освіти Вінницької міської ради.

Як зазначили організатори, цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад. 

Конкурсанти змагалися у трьох номінаціях: «Влада та громада: інформування, діалог, участь», «Покращення якості надання освітніх послуг» та «Формування безпечного, комфортного та привабливого життєвого середовища».

Вінницький проект «Партисипація молоді для вирішення екологічних проблем» переміг в номінації «Влада та громада: інформування, діалог, участь».  

«Вітаю Вінницьку міську об'єднану територіальну громаду з перемогою у Конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування 2020". «Учнівські екологічні ініціативи» – це міських конкурс, який підтримує ініціативи дітей та молоді, враховує їх ідеї та потреби у створенні екологічно чистого міста та налагоджує діалог органів місцевої влади з учнівською громадськістю. Міський екологічний форум – майданчик для обміну думками та консультацій  молоді та місцевого самоврядування щодо покращення екологічної ситуації в регіоні.Нам дуже приємно, що проект департаменту освіти міської ради зайняв перше місце у цьому загальноукраїнському конкурсі», - зазначила  директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко. 


0.jpg