Новини міста: Вінниця перемогла в загальноукраїнському конкурсі «Найкраще Smart безпечне місто»
Керування дозволамиКерування дозволами

 Вінниця перемогла в загальноукраїнському конкурсі «Найкраще Smart безпечне місто»

1.jpg

Днями, у рамках Kyiv Smart City Forum 2020, відбулась церемонія нагородження міст, які стали переможцями конкурсу Smart City Awards 2020. Це головна IT- подія року. Вінниця стала переможцем в номінації «Найкраще Smart безпечне місто».

«Kyiv Smart City Forum, в рамках якого відбувається щорічне нагородження «Smart City Awards», – головна  IT подія року, участь в якій щорічно беруть представники усіх міст України, представники бізнесу, урбаністи, експерти з різних сфер, загалом ті, хто може поділитись досвідом впровадження smart city в Україні та світі.  

Ця подія повністю присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах.  

«Перемога у одній з номінацій цьогорічного конкурсу «Smart City Awards 2020» показала, що наше місто займає позицію одного з міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктурі. Варто зазначити, що нагорода в категорії «Найкраще Smart безпечне місто» експертами була присуджена й за впровадження безготівкової системи оплати проїзду, у тому числі – банківськими картками при користуванні всіма видами громадського транспорту, що в свою чергу підтвердило те, що Вінниця займає флагманські позиції у цій сфері», - розповіла речниця КП «Вінницякартсервіс» Вероніка Савчук.

Відзначимо, що нагорода присуджується містам, що демонструють найкраще використання і впровадження технологій та процесів для підвищення загальної працездатності та життєвого досвіду. 

Вони розподілялись за двома категоріями:
міста з загальною кількістю мешканців понад 100 000 
міста з загальною кількістю мешканців до 100 000

Для присудження нагород, журі брало до уваги такі фактори:
свідчення того, що місцева влада впроваджує оригінальні/новаторські рішення щодо цифровізації та розвитку інфраструктури міста;
що робота, яку проводить місто, радикально покращує існуючі мережі та / або існуючі системи;
реалізує цифрові технології у повній мірі;
цифрові проекти є економічно ефективними;
свідчення чіткого довгострокового плану або мети для подальшого розвитку інфраструктури міста та послуг;
свідчення того, що життя мешканців покращується в результаті впровадження digital-програм та проектів.


0.jpg