Новини міста: Вінничан запрошують долучитися до обговорення Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінничан запрошують долучитися до обговорення Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки

1.jpg

Громадське обговорення триватиме до 30 вересня 2020 року.  Метою програми є формування конкурентоспроможного туристичного продукту Вінницької міської ОТГ, збільшення туристичних потоків, а також перетворення галузі туризму у стабільне і вагоме джерело надходжень міського бюджету шляхом залучення інвестицій та збільшення кількості зайнятих у галузі.

Ознайомитися з проектом Програми розвитку туризму Вінницької міської ОТГ на 2021-2023 роки можна за посиланням https://cutt.ly/CfZFTE9 .

Усі охочі можуть надсилати свої зауваження та пропозиції у письмовій формі в департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради (вул. Соборна,59, каб. 628, тел. 50-75-85), або за допомогою електронної пошти: visitvinnytsia@vmr.gov.ua (до 30 вересня 2020 року включно) із зазначенням прізвища, імені та по-батькові. Анонімні пропозиції не розглядаються.
Оголошення про громадські обговорення можна знайти на сайті міської ради https://www.vmr.gov.ua/TransparentCity/Lists/AnnouncementOfPublicTalking/ShowNews.aspx?ID=222 .