Новини міста: У Вінниці продовжують ремонтувати покрівлі 16 будинків
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці продовжують ремонтувати покрівлі 16 будинків

01.PNG


Капітальний ремонт дахів багатоповерхівок є одним із найбільш затребуваних видів робіт у житловому фонді міста. Тому цього року в місті вони продовжуються у досить значних обсягах. Днями завершився капітальний ремонт покрівель житлових будинків за адресами: Юності, 34 та Василенка,6а. Роботи тривають на 16 будинках.

Ремонт житлового фонду у Вінниці проводиться кожного року. У багатоквартирних будинках замінюють інженері мережі, ліфти та міжпанельні стики. Ремонтують дахи, вікна замінюють на енергоефективні. Ці роботи не лише покращують естетичний вигляд, а й є енергоефективними. Фінансування відбувається у два способи: якщо створюється ОСББ, то капремонт одного конструктивного елементу виконується коштом міського бюджету, якщо будинок обслуговує управляюча компанії, то мешканці беруть участь у співфінансуванні, при якому 30% - збирають мешканці, 70% - виділяється з бюджету громади. 

«Незважаючи на усі виклики пов’язані із COVID-19, ми продовжуємо працювати. З початку цього року ми уже відремонтували 38 покрівель. Наразі роботи продовжуються на ряді об’єктів», - зазначив директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман.
Також наразі триває капітальний ремонт покрівель за адресами: Пирогова,24, Київська,132,  Ватутіна,50, Келецька,39, Шмідта,69, Cтаніславського,16, Л. Ратушної,79\б, О. Антонова,22, Р. Скалецького,40а, М. Ващука,31, Гагаріна,3 (Десна), Келецька,109. Коцюбинського,33, Келецька,136, Келецька,111, Я.Гальчевського,1.