Новини міста: У День міста у Сабарові розгорнеться «City Club», а у Пирогово – «Creative City»
Керування дозволамиКерування дозволами

 У День міста у Сабарові розгорнеться «City Club», а у  Пирогово – «Creative City»


ВІН БЕНД фото.JPG11 вересня у Сабарові з 16:30 до 20:00  місцевих мешканців запрошують на проєкт «City Club». Тут, серед іншого, можна буде насолодитись найрізноманітнішою музикою – від духового оркестру «ВінБенд» до драйвового гурту Big Brother Band. Цього ж дня з 17:30 до 22:00 у Пирогово діятиме «Creative City» (Творче місто). Тут місцеві жителі зможуть долучитись до майстер-класу з латиноамериканських танців, переглянути у «Кінодворику» фільм «Мої думки тихі», будуть цікаві активності у містечку дитячих розваг. 

DSC_0782.JPGУ Сабарові 11 вересня вінничан запрошують на проєкт «City Club» (біля кінцевої зупинки маршрутних таксі). Тут, з 16:30 до 20:00 пануватиме атмосфера свята, радості та гарних пісень. Як зазначили у департаменті культури міської ради, локація порадує цікавими фотоінсталяціями та майстер–класами, виступами творчих колективів міста та вінницького естрадно–духового оркестру «ВінБенд», який подарує вінничанам та гостям міста незабутні емоції. Також виступатиме драйвовий та запальний гурт Big Brother Band.

САЛЬСА.JPG

Заходи у Пирогово відбудуться на території стадіону (біля перехрестя вул. Пирогова та 2-го провулку Вишневського). Локація «Creative City» вражатиме креативом та динамікою з 17:30 до 22:00. Порадує своїм запальним виступом студія латиноамериканських танців «Salsa Mafia». Всесвітньо відомі хіти подарує Вінницький естрадно–духовий оркестр «ВінБенд». 

7п.JPG


Діти зможуть розважитися на каруселях, батутах в дитячому містечку. Приємним завершенням вечора стане родинний «Кінодворик» з показом української ліричної комедії «Мої думки тихі».