Новини міста: Сергій Моргунов: «За останній тиждень у Вінниці зареєстровано 100 випадків інфікування коронавірусом»
Керування дозволамиКерування дозволами

Сергій Моргунов: «За останній тиждень у Вінниці зареєстровано 100 випадків інфікування коронавірусом»

kronavirus.jpegУ Вінниці зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID. За останній тиждень зареєстровано 100 нових випадків, при нормативному показнику не більше 30. Тобто, зафіксоване перевищення більше ніж в три рази. Про це розповів сьогодні міський голова Сергій Моргунов під час онлайн-брифінгу. 

З початку епідемії у Вінниці зареєстровано 1498 лабораторно підтверджених випадків інфікування коронавірусом, з них 128 випадків у дітей (8,6%). 1234 особи – одужали, з них – 106 – це діти, 201 - медичний працівник. Летальних випадків від COVID-19, на превеликий жаль, – 30. 

«На жаль, зберігається напружена ситуація по захворюваності на COVID. За останній тиждень зареєстровано 100 нових випадків при нормативному показнику не більше 30. Тобто, фактично нормативний показник перевищено у три рази. Поки що ми заходимося, згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, у «жовтій» зоні. Але досить серйозна ситуація, не дай Боже, може призвести до того, що ми перейдемо до «помаранчевої», або й до «червоної» зони. Тому дуже багато залежить від кожного з нас», - сказав Сергій Моргунов. 

Станом на сьогодні хворіє – 234 вінничанина, в т.ч. 22 дитини. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 49 вінничан з підтвердженим COVID-19 та 46 пацієнтів з підозрою. 

В реанімаційному відділенні МКЛ №1 лікують 13 пацієнтів, з них шість з COVID-19, чотири – з підозрою. Стан їх стабільно важкий. Один пацієнт перебуває на ШВЛ, вісім пацієнтів – перебувають на Сіпап, один на кисні. 

Враховуючи наповненість інфекційного відділення вінницької МКЛ №1, вінничанам, які захворіли на COVID-19, надають допомогу районні лікарні. Наразі  у Вінницькій центральній районній лікарні  перебуває 11 вінничан, у Хмільницькій ЦРЛ – 9, Калинівській ЦРЛ  – 6. У дитячій інфекційній лікарні перебуває 4 дитини з коронавірус. 

Амбулаторно лікуються вдома зараз 185 пацієнтів. Під спостереженням сімейних лікарів – 706 осіб. 

«Ще раз хочу закликати всіх вінничан дотримуватися всіх протиепідемічних заходів, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватись соціальної дистанції під час перебування у місцях масового скупчення людей, щоб не наражати себе і своїх рідних та близьких на небезпеку, пов’язану із наслідками COVID-19», – зазначив Сергій Моргунов.