Новини міста: У Вінниці до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми провели інформаційну акцію
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми провели інформаційну акцію

головне.jpg


Сьогодні, 30 липня,  працівники та волонтери Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  роздали 4000  інформаційних буклетів з інформацією про протидію торгівлі людьми.   Буклети роздавали на найбільш людних міських локаціях. 

Організували акцію департамент соціальної політики, Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаменти адміністративних  послуг і соціальної та молодіжної політики ОДА, Головне управління Національної поліції у Вінницькій області.

Щороку  30 липня  відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу. 

Міністерством соціальної політики України з 2012 року встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 978 громадянам  (969 – громадяни України, 9 - іноземці), з яких 368 особи – жінки, 519 – чоловіки, 88 дітей (32 хлопчиків та 56 дівчаток).
           
6.jpg