Новини міста: У бібліотеці-філії №16 продовжується капітальний ремонт – днями встановили вікна
Керування дозволамиКерування дозволами

У бібліотеці-філії №16 продовжується капітальний ремонт – днями встановили вікна


зображення_viber_2020-07-20_09-37-03.jpgУ Вінниці тривають капітальні ремонти у закладах культури. У приміщенні бібліотеки-філії №16, що по вулиці Бучми, завершились «чорнові» роботи. На днях робітники встановили металопластикові вікна.

Для мешканців району Малих Хуторів бібліотека-філія №16 – це не тільки читальня, а й центр активностей. Діти тут люблять проводити час, займаючись у гуртках та відвідуючи майстер-класи. Тому дуже важливо, щоб відвідувачам та працівникам було комфортно перебувати у будівлі бібліотеки.

Будівля філії №16 досить стара, а останній ремонт тут проводився у 1985 році. Як зазначила директорка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк,  у цьому році розпочались роботи з реконструкції будівлі філії №16. Вже проведено «чорнові» роботи. Зроблено дах. У планах утеплити стіни. У бібліотеці відновлять водопостачання, модернізують систему опалення.

Загалом у планах осучаснити приміщення та впорядкувати прилеглу територію, яка може стати майданчиком для заходів open-air.