Новини міста: З початку року у Вінниці відремонтували дахи на 25 будинках
Керування дозволамиКерування дозволами

З початку року у Вінниці відремонтували дахи на 25 будинках

0.PNGДнями завершився капітальний ремонт покрівель житлових будинків за адресами: вул. Князів Коріатовичів, 129, вул. Хмельницьке шосе, 49, вул. Р. Скалецького, 35/194, вул. Грибоєдова, 6, вул. Д. Майбороди, 9, просп. Космонавтів, 42, просп. Коцюбинського, 48, вул. В. Порика, 16.   Загалом з початку року у місті вже відремонтували дахи на 25 будинках. 

Уже не перший рік мешканці багатоквартирних будинків можуть долучатися до різних муніципальних програм. Зокрема – до програми підтримки ОСББ, коли при створенні об'єднання за кошти міського бюджету робиться капітальний ремонт одного з конструктивних елементів на вибір жителів. Працює також програма співфінансування ремонтних робіт капітального характеру в будинках житлового фонду.

У багатоповерхівках, де створюється ОСББ, є можливість отримати фінансування на ремонт одного конструктивного елементу за кошти міського бюджету. А якщо будинок зведений до 1970 року і у ньому створено ОСББ з 1 січня 2019 року, то за кошти громади ремонтується два конструктивні елементи, але не упродовж одного року

Ремонт багатоповерхівок житлового фонду у Вінниці за програмою співфінансування виконується щороку. Умови участі незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту коштів докладають мешканці. У багатоквартирних будинках виконують роботи на вибір мешканців. Останнім часом найпопулярнішим є ремонт покрівель. 

Незважаючи на те, що епідемія коронавірусу внесла корективи у попередні плани по капітальному ремонту та реконструкції на 2020 рік, роботи у місті продовжуються. Разом з тим, видатки в цілому по цьому напрямку скоротилися на 30%.

«Наразі роботи по капітальному ремонту покрівель ведуться у різних часинах міста. Зокрема, за адресами: вул. Келецька, 39, вул. Пирогова, 24,  вул. Кропивницького, 1, просп. Юності, 34,   просп. Космонавтів, 62, вул. Келецька, 64/47, вул. Стрілецька, 66, вул. Шмідта, 69, вул. І. Миколайчука, 18, вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 29, вул. Келецька, 130,  вул. Константиновича, 37, вул. Острозького, 23, вул. К. Василенка, 6а, вул. Келецька, 64, вул. К. Широцького, 18», - зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.