Новини міста: У Вінниці продовжують комплексно ремонтувати прибудинкові території
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці продовжують комплексно ремонтувати прибудинкові території


SV_08342.jpgСьогодні, 17 червня, міський голова Сергій Моргунов, проінспектував якість проведених ремонтних робіт у дворі групи будинків по вул. Я. Шепеля, 9, 15, 17, 19а та поспілкувався з мешканцями. Це одна із 34 прибудинкових територій, які оновлять цього року у місті.  

Цього року уже провели ремонті роботи у 15 дворах, ще на 5 прибудинкових територіях багатоповерхової забудови зараз тривають роботи. Уже не перший рік до робіт підходять комплексно – розширюють проїжджу частину, облаштовують паркувальні місця, тротуари, роблять бордюри з пониженням для доступності мобільних груп населення. На умовах співфіннасування мешканцям пропонується встановити лавочки та інші елементи благоустрою. 

«Ми маємо розуміти, що у нас у місті багато будинків різного року будівництва. Тому потрібно розділяти ремонт самих будинків та прибудинкових територій. Якщо ми говоримо про цю територію, де ми сьогодні перебуваємо, то фактично з моменту будівництва цих будинків, а це 1970-і роки, прибудинкова територія не ремонтувалася.  Поточний ремонт проводили, але капітальний - ні. Так само і не мінялися зовнішні мережі. Ми багато працюємо над тим, щоб проводити такі роботи по всьому місту.  З 2017 близько 130 прибудинкових територій капітально відремонтовано. Цього року зробимо 34 двори, з яких у 15-ти буде замінено зовнішні мережі. Важливе також питання, наскільки люди готові до цих змін. Мешканці мають найти компроміс щодо облаштування своєї прибудинкової території, ми в першу чергу підтримуємо саме тих, хто сам ініціює ці зміни і готовий до відповідальності», - розповів міський голова Сергій Моргунов. 

У зв’язку із пандемією коронавірусу місту довелося скоротити цьогорічний обсяг робіт по благоустрою дворів та заміні інженерних мереж на 30 %.  На цей рік на ці видатки з міського бюджету передбачені у розмірі 40,8 млн грн.