Новини міста: З 1 червня відкрито реєстрацію до нового дитячого садка №33 «Дивосвіт» на Тяжилові
Керування дозволамиКерування дозволами

З 1 червня відкрито реєстрацію до нового дитячого садка №33 «Дивосвіт» на Тяжилові

садочок _33_1.jpgВосени цього року у місті планують відкрити ще один дитячий садочок – ДНЗ №33 у мікрорайоні Тяжилів. Заклад розрахований на 110 місць. Зовнішні будівельні роботи вже завершені, триває упорядження внутрішніх приміщень будівлі, і вже в  IV кварталі 2020 року тут планують приймати вінницьку малечу. Тому з 1 червня батьки вже можуть реєструвати своїх дітей до «Дивосвіту».

Під час сесії міської ради, яка відбулась 22 травня 2020 року, депутати затвердили рішення про створення закладу дошкільної освіти №33. Збудовано триповерхове приміщення садочку коштом інвестора, який звів поруч житловий комплекс.

Реєстрація до дитячого садка триває онлайн на офіційному сайті Вінницької міської ради https://www.vmr.gov.ua/TransparentCity/dnz/Lists/Content/Default.aspx . Батьки, які мають наміри влаштувати своїх дітей до нового дитячого садка, мають перейти у розділ «Вибір садочку і реєстрація», ввести свої дані й відомості про дитину, в тому числі серію і номер свідоцтва та чекати зміну статусу дитини в електронному реєстрі.

«Загалом у Тяжилові є три дошкільні заклади. Але для всієї малечі місць не вистачає. Як альтернатива, раніше пропонували батькам віддавати дітей у дитячі садочки, розташовані в інших мікрорайонах міста, але ми розуміємо, що це незручно. Тому цей садочок на шість груп та 110 дітей дуже потрібний», – каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко. 

Також Оксана Яценко розповіла, що у приміщенні враховані вимоги інклюзивної освіти, а саме – безпороговість та максимальна комфортність приміщення, пандус при вході до закладу. Групу для дітей з особливими освітніми потребами облаштують на першому поверсі. На території дитячого садочку передбачені ігрові та спортивний майданчики, натуралістична зон. Також планується висадити рослини, які малеча вивчає за освітньою програмою.