Новини міста: Депутати Вінницької міської ради одноголосно підтримали ініційовану Сергієм Моргуновим Програму антикризової підтримки громади
Керування дозволамиКерування дозволами

Депутати Вінницької міської ради одноголосно підтримали ініційовану Сергієм Моргуновим Програму антикризової підтримки громади


МСА.jpg
Сьогодні, 22 травня, відбулась чергова сесія міської ради, на якій було схвалено новий програмний документ, що орієнтований на пом’якшення соціальних та економічних наслідків пандемії, – Програму антикризової підтримки Вінницької міської ОТГ «Вінничани важливі».
Ініціював розробку цього рішення міський голова Сергій Моргунов. На сесії міської ради він розповів про ключові її заходи.  Антикризовою програмою визначено три пріоритетні напрямки: охорона здоров’я, соціальних захист та економіка. 

В напрямку охорони здоров’я передбачається підготовка до другої хвилі поширення COVID-19 та значне поповнення запасів лікарень міста засобами індивідуального захисту.
  1.jpg
Також програмою антикризової підтримки передбачено придбання медичного обладнання та підготовку більшої кількості медичних працівників до роботи із хворими на COVID-19.
 2.jpg

В блоці соціального захисту передбачається впровадження щомісячної муніципальної доплати для пенсіонерів та інших соціальновразливих категорій, середній розмір якої 300 грн.
 

липень-грудень.jpg


Загалом таку доплату з липня по грудень буде отримувати 14 тис. вінничан. Вона буде призначена малозабезпеченим вінничанам, які мають мінімальну пенсію або державну допомогу у розмірі менше 2000 грн. Для вінничан, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років (підгрупи «А»)  доплата складе 500 грн.  
Також підтримку отримає малий і середній бізнес. Вінницькі підприємці звільняються від ряду податків.    
 4.jpg

На завершення своєї презентації міський голова Сергій Моргунов подякував усім вінничанам за відповідальне ставлення до викликів, які виникли у громади в зв’язку з пандемією. 

«Хочу подякувати всім, хто стояв на передовій боротьби з коронавірусом: медикам, соціальним працівникам, поліцейським, волонтерам. Дякую вінничанам за відповідальність та дисциплінованість. Але пам’ятаймо, що вірус нікуди не дівся. І маємо бути готові тримати бій. Дякую всім, хто взяв участь у розробці цього документу. До нашої спільної роботи долучався і Володимир Гройсман.  Разом ми сильніші. Бережіть себе і своїх рідних», - підсумував Сергій Моргунов.