Новини міста: До обласної лікарні ім.Пирогова передали благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус»
Керування дозволамиКерування дозволами

 До обласної лікарні ім.Пирогова передали благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус»

4.jpgПредставники благодійного фонду «Подільська громада» продовжують розвозити індивідуальні засоби захисту медичним працівникам від ініціативи  Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова  «СтопВірус». Сьогодні, 14 квітня, захисні костюми, щитки, одноразові маски, обприскувачі та дезенфікуючий засіб «Полідез» передали до Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова.

«Сьогодні ми привезли від ініціативи «СтопВірус» колективу «Пироговки» – 1000 медичних масок,  80 захисних одноразових костюмів, 100 щитків для обличчя, два обприскувачі для оброблення приміщення та дезінфікуючий засіб «Полідез». Ми продовжуємо працювати і по мірі надходження розподіляємо засоби захисту по медичним закладам»,  - повідомив голова наглядової ради Благодійного фонду «Подільська громада» Андрій Дручинський. 

В лікарні ж зазначають, що хоч вони й не приймають пацієнтів з COVD-19, але медики потребують засобів захисту. Адже працюють з різними пацієнтами, проводять забір аналізів, тому мають бути захищені. 

«Та ситуація, яка є сьогодні, вимагає захисту персоналу. Ми повинні бути лікарнею без коронавірусу, адже люди сьогодні хворіють не тільки ним. Є пацієнти, які потребують гострої операції, тому лікарня працює 24 години сім днів на тиждень, щоб надати цю допомогу. Якщо у нас не буде виявлено таких випадків,  то ми допоможемо хворим. Якщо у нас будуть випадки COVD-19,  значить, лікарня точно закриється на карантин.  Ми вдячні ініціативі «СтопВірус», адже медичний персонал має бути захищений», - зауважив директор Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова Олександр Жупанов. 

Усі вінничани можуть долучитися до благодійного збору коштів на потреби медичної галузі.  Щодня ФГ «Подільська громада» на своїй сторінці у фейсбуці https://u.to/78fkFw  повідомляє, скільки коштів зібрано і хто їх перерахував. 

Рахунки для внесків:
Благодійна організація Благодійний фонд  «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)
Або
р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)