Новини міста: Благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус» доставлять до районних лікарень Немирова, Піщанки та Козятина
Керування дозволамиКерування дозволами

Благодійну допомогу від ініціативи «СтопВірус» доставлять до районних лікарень Немирова, Піщанки та Козятина

SV_05654.JPG
Сьогодні, 10 квітня, благодійна допомога знову поїхала до медиків районів Вінницької області. Комплекти, кожен з яких складається із 10 захисних костюмів, 10 щитків захисту для обличчя, 2000 разових масок, 50 респіраторів третього класу захисту, обприскувачів для обробки приміщень та дезінфікуючого засобу цього разу отримають районні лікарні Немирова, Козятина та Піщанки. Загалом комплекти із засобами захисту передано уже в 17 районів. 

Це уже друга відправка цього тижня благодійного допомоги медикам до районних лікарень від ініціативи  Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова  «СтопВірус» https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6838 .  

«Сьогодні ми передаємо допомогу у три райони, перед цим завезли вже у чотирнадцять. Ми об’їдемо всі райони Вінниччини. Кожна із районних лікарень отримує однакові комплекти.  Ми маємо також запит від медичних закладів на постільну білизну, вже замовили і зараз буде відшиватися 300 комплектів. Ще ми замовили 19 000 пар бахіл у  нашому місті. Більш-менш лікарні забезпечені, але важко спрогнозувати, що буде далі, адже раніше вони з таким не стикалися. Про наш фонд «СтопВірус» знають як і ті, хто звертається за допомогою, так і бізнес, який перераховує кошти і дехто навіть вказує, на що саме», - розповіла голова правління Благодійного фонду «Подільська громада» Олена Данілова. 

В кожному районі працює координатор фонду «СтопВірус», вони й доставляють допомогу до лікарень. А також комунікують з ними щодо того, що саме першочергово потрібно працівникам медичних закладів.

«Всю допомогу я повезу до Центральної районної лікарні Козятина. Фонд «СтопВірус» - готовий до комунікації, ми їм зателефонували і вони відразу сказали: приїжджайте і отримаєте допомогу. Вони відкриті до спілкування, оперативні. Тому ініціатива «СтопВірус» мені імпонує. Вони швидко все організували, видно командну роботу бізнесу, влади та громади», -  розповіла координаторка фонду «СтопВірус» у Козятинському районі Тетяна Єрмалаєва. 

«Я везу засоби захисту медикам до Немирівської районної лікарні. Ми постійно на зв'язку із місцевими представниками ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова «СтопВірус» - і ми знаємо, що в цій лікарні зараз дуже потрібні індивідуальні засоби захисту для медичного персоналу», - розповів координатор фонду «СтопВірус» у Немирівському районі Ігор Корольчук. 


______________________________________________
Усі вінничани можуть долучитися до благодійного збору коштів на потреби медичної галузі. 
Щодня ФГ «Подільська громада» на своїй сторінці у фейсбуці https://u.to/78fkFw   повідомляє, скільки коштів зібрано, хто їх перерахував. А також звітує про те, що придбано і куди доставлено.

Рахунки для внесків:
Благодійна організація Благодійний фонд  «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304
ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)
Або
р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ  “Спецфонд СтопВірус”.)