Новини міста: Вихованці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва навчаються онлайн шити маски, створювати авіамоделі та прикраси до Великодня
Керування дозволамиКерування дозволами

Вихованці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва навчаються онлайн шити маски, створювати авіамоделі та прикраси до Великодня


1 маска.jpgУ Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва триває активна дистанційна робота. Вихователі спілкуються з вихованцями через різні канали, в тому числі й через сторінку у Facebook https://www.facebook.com/vmpdu/ та офіційний сайт закладу https://vmpdu.edu.vn.ua/novyny . Діти роблять захисні маски для всієї родини, ліплять казкових героїв, вчать скоромовки, знайомляться з інформацією про видатних вінничан, займаються домашнім спортивним тренуванням, виконують завдання з програмування.

У гуртках Вінницького палацу дітей та юнацтва вихователі дають дітям тематичні завдання. Вихованці «Креатив-студії «Орхідея» в рамках акції «Збережи себе і своїх близьких» разом з батьками створюють захисні маски для своєї сім'ї. Також у цьому гуртку триває підготовка до Великодня, адже в умовах карантину можна створювати різні великодні прикраси, не виходячи з дому.

Вихователі гуртку «Орігамі» розміщують на сайті відео, як робити вироби з паперу, в тому числі й тематичні – до Великодня. Є на сайті й дистанційне завдання для юних мультиплікаторів, екскурсоводів-краєзнавців. Також проходила заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно», де можна було дізнатись, як генерується електричний струм, як працюють верстати, які є транспортні засоби та якою буде техніка в майбутньому.

Щодо спортивних секцій, то під час карантину тренери на зв’язку з вихованцями – розповідають як підтримувати спортивну форму. Дають через сайт палацу дітей та юнацтва завдання й для вихованців гуртка «Програмування у Scratch», авіамодельного гуртка та інших.