Новини міста: З 29 березня проїзд в громадському транспорті Вінниці буде можливий лише за спеціальними перепустками
Керування дозволамиКерування дозволами

З 29 березня проїзд в громадському транспорті Вінниці буде можливий лише за спеціальними перепустками

IMG_9807.JPG​В Україні в цілому і у Вінниці зокрема посилюються протиепідеміологічні заходи. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239 на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня 2020 року.

27 березня відбулась міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій було обговорено і систематизовано всі попередні рішення комісії з врахуванням Постанови КМУ від 11 березня 2020р. № 211 та змінами до неї 25 березня 2020р. (постанова № 239). За результатами сьогоднішнього засідання у місті посилені карантинні заходи. 

Зокрема, з 29 березня буде призупинено перевезення громадян у громадському транспорті. За винятком працівників підприємств, установ та організацій, які відносяться до критичної інфраструктури, але за умови дотримання ними протиепідемічних норм – заходити в транспорт у масках і рукавичках. 

Наразі усі підприємства, установи та організації, які відносяться до критичної інфраструктури, готують для своїх працівників спеціальні документи, за наявності яких персонал зможе добиратись на місце роботи і додому у громадському транспорті міста. Координує цей процес департамент енергетики, транспорту та зв’язку міської ради. 

Згідно урядової Постанови №239 від 25 березня 2020 р. кількість пасажирів не повинна перевищувати половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу. Така норма поширюється і на маршрутні таксі.

З 29 березня громадський транспорт Вінниці буде перевозити персонал:

- закладів охорони здоров’я та аптечних мереж;

- виробничих підприємств, заводів, ринків, великих супермаркетів та торгових мереж, які здійснюють забезпечення населення продуктами харчування;

- підприємств електро-, газо-, тепло-, водозабезпечення, управляючих компаній житлових будинків та комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста;    

- підприємств зв’язку; 

- підприємств та об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл;

- установ, які надають фінансові та банківські послуги;

- установ урядування, які надають найважливіші державні послуги;

- підприємств транспортного забезпечення;

- персонал, який працює у сфері оборони, правопорядку та цивільного захисту населення;

Користуватись громадським транспортом вони зможуть лише за умови дотримання протиепідемічних норм (в масках і рукавичках), пред’явивши водію службове посвідчення або спеціальну довідку з місця роботи, завірену в КП «Вінницька транспортна компанія». Крім того, вони повинні мати при собі документ державного зразка, який посвідчує особу.