Новини міста: На позачерговій сесії міської ради, 18 березня, депутати розглянуть питання про додаткову надбавку деяким лікарям
Керування дозволамиКерування дозволами

На позачерговій сесії міської ради, 18 березня, депутати розглянуть питання про додаткову надбавку деяким лікарям

1.JPG


Завтра, 18 березня, депутати міської ради на позачерговій сесії розглянуть питання про підвищення зарплати на час карантину для медичного персоналу інфекційного відділення МКЛ №1, всіх приймальних та реанімаційних відділень лікарень міста. На ці потреби будуть спрямовані кошти з міського бюджету.

«На позачерговій сесії ми розглянемо питання щодо підтримки тих медиків, які зараз працюють на прийомі пацієнтів тих медиків, які зараз працюють в епіцентрі надання допомоги вінничанам. Як мінімум, ми маємо передбачити лікарям надбавку орієнтовно у розмірі 5000 грн, а медсестрам – 3000 грн.  Це буде суттєвий крок безпосередньо Вінницької міської ради для підтримки саме цих людей. Думаю, що сімейних лікарів і медсестер первинної ланки, які працюють у ЦПМСД і отримують кошти через НСЗУ,  головні лікарі мають додатково мотивувати преміями через фонд заробітної плати. Але прошу лікарів сумлінно та відповідальна ставитись до виконання своїх обов’язків», – заначив міський голова Сергій Моргунов під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Крім цього на позачерговій сесії розглядатимуть такі питання: 
- «Про затвердження Програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного, техногенного і соціального характеру та ліквідації їх наслідків на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки», 
- «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби», -
- «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 27.12.2019 №2076» 
- «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.2019 №2077».