Новини міста: Незабаром у Вінниці почнуть штрафувати за неправильне паркування
Керування дозволамиКерування дозволами

Незабаром у Вінниці почнуть штрафувати за неправильне паркування

03.JPG

Незабаром інспектори відділу паркування планують розпочати виносити постанови про адміністративні правопорушення. Законодавство дозволяє виконувати цю функцію навіть без присутності водія. Переглянути інформацію по постанові водії зможуть на сайті Вінницької міської ради у розділі «Порушення правил паркування» https://inspector.vmr.gov.ua/SitePages/fines.aspx

Інспектори працюватимуть у всіх районах Вінниці. За законом, вони визначатимуть вид порушення, робитимуть 2 фотографії з прив’язкою до геолокації та виписуватимуть повідомлення про адмінправопорушення. Далі повідомлення друкуватимуть на мобільному принтері та залишатимуть на склі автомобіля. Інформацію в паперовому виді про штраф також надсилатимуть рекомендованим листом власнику авто за місцем реєстрації.

«В першу чергу виписуватимуть постанови за паркування на пішохідних переходах та перехрестях, паркування в два ряди, паркування транспортного засобу на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається менше 2 м, а також у місцях, де транспортний засіб, що стоїть, зробить неможливим рух інших транспортних засобів або створить перешкоду», - зазначив начальник відділу паркування Геннадій Богуславський. 

Інспектори виноситимуть постанови в першу чергу якщо автівку поставлено:
  • на проїжджій частині у два і більше рядів; 
  • на смузі руху громадського транспорту;
  • на зупинках громадського транспорту
  • на трамвайних коліях;
  • на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, у тунелях;
  • на пішохідних переходах та 10 м від них 
На офіційному сайті міської ради створено мапу з усіма парковками міста https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6603 .
А щоб у інспекторів була краща взаємодія з вінничанами, створено три канали комунікації: у Facebook сторінка «Паркування Вінниця», у Telegram канал також називається «Паркування Вінниця» та група з такою ж назвою у Viber https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=6644.