Новини міста: Вінницький національний технічний університет запрошує на навчання в Стартап Школу «Sikorsky Challenge» м. Вінниці
Керування дозволамиКерування дозволами

Вінницький національний технічний університет запрошує на навчання в Стартап Школу «Sikorsky Challenge» м. Вінниці


стартап.jpgВже четвертий рік  поспіль у лютому у Вінницькому національному технічному університеті розпочне роботу Стартап Школа м. Вінниці Sicorsky Challenge. У ній відбувається навчання по багатьох актуальних на сьогодні напрямках: інноваційному підприємництву, ефективним практикам запуску технологічних стартапів тощо. За попередні роки було розроблено низку інноваційних стартапів від «Розумних вікон», «Акустичного зору» і до «LifeLineCardio».

Загалом проект Sicorsky Challenge – це своєрідна інноваційна екосистема. Її структура наступна: Стартап Школа Sikorsky Challenge; Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge»; Бізнес-інкубатор «Sikorsky Challenge»; Інноваційна технологічне середовище «Sikorsky Lab»; Центр інтелектуальної власності; Венчурний фонд Sikorsky Challenge і інші фонди.

Вінничани мають можливість долучитись до навчання у першому компоненті проекту – Стартап Школа Sikorsky Challenge. У лютому у технічному університеті розпочнеться цикл навчання стартаперів за найкращими світовими методиками та за участю провідних тренерів. Кінцевий термін подання заявок – 11 лютого 2020 року. Реєстрація - https://forms.gle/xkzzuLTvGJfJL4Sn6 
На навчання запрошуються автори інноваційних технологічних ідей, бажаючі бути учасниками стартапу (кофаундери), вчені, винахідники, аспіранти, студенти.

До викладання запрошуються високопрофесійні тренери, ментори, експерти, що мають практичний досвід. Школа співпрацює з інвестиційними та венчурними фондами, приватними інвесторами, «бізнес-ангелами» як українськими, так і закордонними.

«Вінницька міська рада підтримує проект Стартап школи у Вінниці. Ми зацікавлені в новітніх проектах, які можуть сприяти місцевому розвитку у різних напрямках. Адже стартап – це творча робота з новим задумом, це пошук бізнес-моделі для інноваційної ідеї, якої раніше не було, і яка в майбутньому зможе вирішувати певні завдання. Навчання у такій школі дозволяє винахідникам працювати в єдиному креативному полі, навчатись, спілкуючись, втілювати свої ідеї та розробки. А ми зі свого боку можемо знайти проект, який дозволятиме місту вирішувати конкретні завдання або автоматизувати ті процеси, які органи місцевого самоврядування хочуть вдосконалити», – каже директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради Володимир Романенко. 

Враховуючи досвід попередніх років, цього року до роботи стартап школи для кожної команди буде залучено окремого ментора.